Пошук
  • Вінниця Корупційна

Команда Сергія Моргунова знову в центрі скандалу

Замість обіцяного сучасного смєттєпереробного заводу в лісі біля Людавки облаштовують звичайне сміттєзвалище.

Коротко про те, як "намахати" вінницьку громаду та вкрасти мільйони євро від європейських інвесторів.


Крок №1. Наобіцяти мешканцям Людавки сучасний сміттєпереробний завод, розказати, що вже готова предпроектна документація, підписати умовний меморандум з польським стартап-проектом Domat Consulting про інвестиції 15-20 мільйонів євро. Розкачати рекламну кампанію, пофотографуватися, дати наказ своїм ЗМІ писати про чергову перемогу Сергія Моргунова та його команди.

Крок №2. В лісі під Людавкою зрізати на площі в 7 гектар зрізати 2 400 дерев та вивезти їх в невідомому напрямку. Продовжувати "вішати лапшу на вуха" вінничанам та мешканцям навколишніх сіл, що йде підготовка до будівництва надсучасного заводу по найвищим екологічним стандартам, який ніби-то стане ще і джерелом для опалення Людавки.

Крок №3. Розпочати підготовчі будівельні роботи до проведення екологічної експертизи та — що важливо — громадських слухань. "По-тихому" укласти згоду з ТОВ «Подільський будівельний інжиніринг» про будівництво сміттєвого полігону. Підприємство контролюється Андрієм Варваруком, юристом з оточення Володимира Гройсмана. Всього підприємство за час співпраці з Вінницькою міською радою та лояльними вінницькими чиновниками отримало півтори сотні перемог на тендерах на 149 446 000 гривень.

Крок №4. Продовжувати плювати в очі вінничанам та розказувати про те, що розмова про європейські інвестиції — це перспектива співпраці, коли на сміттєзвалищі біля Людавки накопичиться значна кількість сміття, яке можна буде переробляти. Фініш. Дерева спиляні та розкрадені, документація на будівництво готується з порушеннями норм Закону, європейського інвестора й близько немає, на мітингарів Людавки місцева влада чхати хотіла.

Як вам таке? Знову команда Сергія Моргунова "нагодувала вінничан перемогою", якої не існує? Нічого, увечері ТРК "ВІТА" розкаже про те, як мер Вінниці отримав ще одну грамоту від свого заступника.

15413 перегляд