Пошук
  • Вінниця Корупційна

Муніципальний будинок замість стадіону та дитячих майданчиків

Бізнес партнери команди Гройсмана-Моргунова продовжуватимуть забудовувати «Поділля». Комунальне підприємство «Вінницький фонд муніципальних інвестицій» отримало в користування на постійні основі ділянку землі площею 0,3889 га. Таке рішення прийняли на останній сесії Вінницької міської ради сьомого скликання. Ми вже писали про те, як на дане комунальне підприємство виділялись мільйонні кошти з міського бюджету, хоча з залученням інвестицій воно нічого спільного не має.
Не дивно, адже директор КП «Вінницький фонд муніципальних інвестицій» Олександр Кожуховський не чужий для клану Гройсмана-Моргунова. Саме він колись був фiнансовим директором ТОВ ТСК «Пасаж» , яке належить батьку вінницького міського голови Сергія Моргунова. Хоча в біографії на сайті міської ради даний факт він приховав.


Повертаємось до земельної ділянки. Її планують використовувати для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку за рахунок земель комунальної власності. 

Йдеться про ділянку, яка розташована вулиці Анатолія Бортняка у мікрорайоні «Поділля», неподалік нової школи, яка запрацювала у вересні цього року. Тоді на відкриття школи приїхали екс-прем’єр Володимир Гройсман, екс-голови ОДА Валерій Коровій, Владислав Скальський та чинний голова ОДА – Сергій Борзов.


Як повідомляє видання Vinnytsianews , саме на цій ділянці планують збудувати черговий будинок у рамках програми «Муніципальне житло». Такі висновки можна зробити через те, що саме КП «Вінницький фонд муніципальних інвестицій» і є виконавцем цієї муніципальної програми.

Якщо будинок у рамках муніципальної програми збудують на цій ділянці, то «доступне житло» опиниться в одному із найелітніших мікрорайонів Вінниці. Усі будинку району – нові, і поблизу немає жодної побудови радянського періоду. Також відомо, що будинки у мікрорайоні продавали мешканцям за високими цінами, а будівництвом займався концерн «Поділля». Швидше за все, цього разу будуватиме також концерн «Поділля», враховуючи, що заступник міського голови Андрій Очеретний досі працює у цій компанії.


Насправді новий будинок у рамках муніципальної програми спершу хотіли збудувати на іншому місці – пустирі площею 0,4 га землі в другому кварталі мікрорайону «Поділля». Йдеться про ділянку на вулиці професора Шульги. Але як бачимо, цьому місцю знайшли альтернативу неподалік – буквально за 500 метрів. На ділянці, де зараз планують звести будинок, планували побудувати спортивний стадіон та дитячі майданчики, але тепер на цій локації їх так і не побудують.

Наразі невідомо, хто стане генеральним підрядником на будівництві та кому КП «Вінницький фонд муніципальних інвестицій» надасть змогу зводити нову висотку. Хоча відповідь, здається, лежить на поверхні.

2596 перегляд