Пошук
  • Вінниця Корупційна

Замість скверу — новий проект особистого водія Олександра Дана

Виконком Вінницької міської ради рішенням №560 від 28.02.2019 року віддав частину комунальної паркової зони по вулиці Костянтина Василенко під комерційну забудову компанії особистого водія депутата Вінницької міської ради Олександра Дана. Замість частини скверу побудують торгово-офісний центр, а інвесторів знову втягують в практику “заплатити за нерухомість пайовим внеском” в ЖБК. Житлова афера з ЖК “Європейський” повторюється?

Сквери у Вінниці стають непотрібними. Особливо, якщо на місці цих скверів можна побудувати торгові або бізнес-центри — скоріш за все, саме так вважають депутати Вінницької міської ради і конкретно Олександр Дан, коли в черговий раз разом зі своїми колегами передає своєму особистому водію комунальну землю під забудову. Документація оформлена на приватне підприємство “Вінсервіс-Транзит”, засновником якого і був особистий водій Олександра Дана Олександр Сугак. Зверніть увагу, що рішення Вінницької міської ради прийняте 28 лютого 2019 року, а вже 11 березня 2019 року ПП “Вінсервіс-Транзит” (ЄДРПОУ 34626043) Олександр Сугак разом зі Кур’ятою Юлією Валентинівною передає підприємство Первачуку Михайлу Костянтиновичу. Юлія Кур’ята — партнер Сугака по володінню акціями “Інфракона” та ще одна довірена особа Олександра Дана. Юлія Кур’ята є керівников ТОВ “Інвест Тавер” (ЄДРПОУ 42080209), кінцевим бенефіціаром якого є дочка Олександра Дана — Даніела). Змінюється також офіційна адреса ПП “Вінсервіс-Транзит” з Київської, 16 (територія “Інфракону”, співвласником якого є особистий водій депутата) на Замостянська, буд. 34-а, кв. 201.


У рішенні Виконкому Вінницької міської ради №560 від 28.02.2019 року не вказано конкретно, на яких саме умовах комунальні земельні ділянки передані ПП “Вінсервіс-Транзит”, але в переліку діючих договорів оренди земельних ділянок Вінницької міської ради знаходимо, як мінімум, три ділянки на вулиці Костянтина Василенка:


— договором від 07.07.2009 підприємство отримує в оренду на 25 років ділянку 3,5 сотки за ціною...3 662 гривні на рік!

— договором від 22.08.2008 підприємство отримало в оренду на 25 років ділянку 8,5 соток за ціною...10 653 гривні на рік!

— в той де день окремим договором від 22.08.2008 в оренду на 25 років отримана ще одна ділянка розміром 18,5 соток за ціною...13 912 гривень на рік!


Останні дві ділянки вже передані з метою комерційного використання. Детальна інформація про них в Переліку діючих договорів оренди земельних ділянок на сайті Вінницької міської ради.

Представники торгово-офісного центру вже продають ще не побудовані офіси за тією ж схемою, за якою продавали квартири в ЖК “Європейський” — через внески в ЖБК. Це вже викликає певні підозри, що на місці скверу побудується хоч щось…


Вінничани, будьте обережні! Щоб афера з ЖК “Європейським” не повторилася знову вже на БЦ “Діамант”.

11613 перегляд