Пошук
  • Вінниця Корупційна

Депутат Олександр Дан орендує комунальну землю біля Мегамолу за...55 гривень в місяць

Вінницький мер Сергій Моргунов за даними чергового рейтингу визнаний найчеснішим мером України. Вінничани можуть тільки порадіти за кристальну чесність вінницької пародії на Брєжнєва, а окремі вінничани не просто радіють, але і продовжують багатіти на дерибані комунальної землі.Скандально відомий депутат-забудовник Олександр Дан зараз вам покаже, як треба заробляти гроші, а не нити про складнощі життя. Радом з депутатами Вінницької міської ради та народним мером Вінниці Сергієм Моргуновим Олександр Дан надав в оренду ТОВ "Украгровест" (код ЄДРПОУ 31189850), яким він же і володіє, комунальну земельну ділянку площею 6,63 соток за адресою вулиця 600-річчя, 17 (кадастровий номер 0510136600:02:045:0028).


Чи варто говорити, що ринкова вартість земельної ділянки в центрі мікрорайону Вишенька — це дорого? За оцінкою сайтів нерухомості Вінниці, ділянка такої площі обійдеться покупцю у 130-140 тисяч долларів. А у скільки ж вона обійшлася депутату Вінницької європейської стратегії Олександру Дану?


Орендна ставка для чиновника — 660 гривень на рік або 55 гривень на місяць. Термін оренди — 25 років. Тобто, за увесь період оренди вінницький бюджет отримає від Олександра Дана 16 500 гривень. Вінничани, ви відчуйте всю цю теплоту та турботу, яку засипають вам прямо в обличчя організатори таких земельних афер. Так, ми називаємо такий підхід в ціноутворенні на оренду комунальної землі свинством! Особливо на фоні того, як піариться Сергій Моргунов та розповідає мешканцям міста про свій геній в управлінні!


Тема цього запису настільки серйозна, що ми навіть не знаємо, чи варто згадувати про те, що депутати Вінницької міської ради продали Олександру Дану 119 квадратних метрів землі за адресою Коцюбинського 78-В (біля колишньої будівлі "Дитячого світу") за 55 000 гривень (Рішення №1439 від 25.06.2015). Ціна продажу занижена, як мінімум, в 10 разів!


А чого ви хотіли? От ви, хто зараз читає це пост, ви хто взагалі? Хтось з бугра? А Олександр Дан — голова Постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності.

5389 перегляд