Пошук
  • Вінниця Корупційна

Міські чиновники "по озелененню" тримають вінничан за повних бовдурів?

Зрубані дерева не придатні для продажу або виготовленя пелет — коментує вінничанам зріз здорових дерев на Порика, 15 директор департаменту житлового господарства Роман Фурман. Тим часом голова МКП "Аварійно-диспетчерська служба" Альберт Олійник, підприємство якого зрізає дерева, купує Toyota Land Cruiser 200.

Схоже, медійна блокада вінницьких ЗМІ настільки додає впевненості місцевим чиновникам, що вінничанам брешуть в очі вже абсолютно відкрито і без будь-яких спроб приховати пряме розкрадання усього, що погано лежить.

В цьому конкретному випадку погано росли дерева на вулиці Порика, 15. Прикриваючись "липовими" підписами мешканців та взявши в партнери старту по будинку (її участю в підробці підписів мешканців варто зацікавитися спеціалістам прокуратури) МКП "Аварійно-диспетчерська служба" обрізає півтори десятки здорових дерев (це видно на фото) під виглядом "старих трухлявих і не придатних для продажу та виготовленя пелет".

Нагадуємо, що згідно договору міськвиконкому з МКП "Аварійно-диспетчерська служба" вінничани оплачують зі свого гаманця витрати на обрізку дерев цим підприємством та навіть доставку обрізаних дерев на склад підприємства, але важливий момент — підприємству дозволено на свій розсуд розпоряджатися спиляною деревеною. Саме тому в договорі окремою статтею прописана доставка деревини лісовозами!


Чиновник міськради Роман Фурман, що відповідає за зріз дерев, тримає вінничан за сліпих віслюків, тому відкрито насміхається в своєму коментареві з ситуації, яка складається і ось так коментує подію журналістам видання "20хвилин":


— Генеральним підрядником на обрізку дерев у подвір’ях є «Аварійно-диспетчерська служба». Що «АДС» робить обрізаними деревами далі, знищує або складає кудись, не знаю. Така деревина є непридатною для продажу чи щоб з неї виготовляти брикети. За умовами тендеру вони мають зачистити після себе територію.


На перших фото ви можете на власні очі побачити "трухляві" та непридатні до продажу та виготовлення пелет зрізані дерева на Порика, 15. На четвертому фото — позашляховик Toyota Land Cruiser 200, який директор МКП "Аварійно-диспетчерська служба" купив у квітні минулого року. А до цього був Lexus GX460. Такий, як на четвертому фото. На першому фото — Роман Фурман, який взагалі незрозуміло що робить на посаді директора департаменту житлового господарства.

Питання до чиновників "по озелененню", ви або вже взагалі людям в очі сците без будь-яких питань про совість, або у вас взагалі дах поїхав такі коментарі давати.

3528 перегляд