Пошук
  • Вінниця Корупційна

75 мільйонів гривень: Володимир Гройсман отримував хабар від екс-депутата Максима Микитася

Сьогодні новина про обшуки та хабар Гройсмана одна з топових у багатьох ЗМІ. Як передає Цензор.НЕТ, про те що Володимир Борисович отримував хабар у 75 млн грн від підозрюваного у заволодінні майном Нацгвардії екс-депутата Максима Микитася, йдеться в постанові ВАКС.

«18.12.2017 в завуальованій формі під виглядом укладення договору про купівлю предмета злочину, Гройсману В. Б. було надано, а останнім, при пособництві Коваленко Ст. Л. на ім'я Гижка Ю. П., отримана для себе неправомірна вигода в особливо великому розмірі майнових прав на нежитлові приміщення ... у житловому комплексі "Аристократ",... на суму 75 450 132,62 гривень, що становить різницю між фактично сплаченою Гройсманом В. Б. сумою грошових коштів та дійсною ринковою вартістю майнових прав на предмет неправомірної вигоди», — йдеться в постанові.
Постанову на своїй сторінці у Facebook опублікував журналіст Владислав Сидоренко.

Він написав, що у розпорядженні редакції «Свободного» опинилась постанова Вищого антикорупційного суду на якому суддя дає дозвіл на обшуки і вилучення документів по одному з об'єктів нерухомості, які належали корпорації Укрбуд. «У постанові описується, за яких обставин і де/як, приміщення в центру Києва площею 2000 кв.м., вартістю понад 75 млн грн, були передані прем'єр-міністру України Володимиру Гройсману в якості хабара», — пише журналіст.

136 перегляд

Проект "Вінниця Корупційна" створений виключно як засіб ознайомлення вінничан із уже опублікованими місцевими чи всеукраїнськими ЗМІ матеріалами, що стосуються корупції у Вінниці.

©2019 Вінниця Корупційна. Сайт создан на Wix.com