Пошук
  • Вінниця Корупційна

Де живе родина Гройсмана та на кого записане майно

Нещодавно навколо особи екс-прем’єр міністра України та колишнього міського голови Вінниці Володимира Гройсмана розгорнувся корупційний скандал. Чиновника підозрювали в отриманні хабаря у вигляді нежитлових приміщень у Печерському районі Києва — в елітному ЖК «Аристократ». За хабар Гройсман мав допомогти Олександру Лятамбору із призначенням на посаду президента «Укрбуду».

За інформацією видання «Страна UA», у Володимира Гройсмана та його родини є чимало різної нерухомості у Києві та околицях. Зокрема, у власності родини екс-прем’єра знаходиться хутір в одному із селищ під Києвом. Крім цього, відомо, що у період роботи в уряд Гройсман проживав у житловому комплексі «Новопечерські Липки». Однак це житло офіційно зареєстроване не на самого політика, а на його тещу — Аліну Бурлаку. Всього у цьому будинку жінка володіє двома квартирами, які розташовані по сусідству та займають 183 кв. м і 59 кв. м, Також жінка володіє кількома місцями на підземній парковці.


Наразі ж сім’я Гройсмана має у власності хутір, який знаходиться на території котеджного містечка «Сонячна долина», що у селі Романків на Київщині. На території «Сонячної долини» звели 125 житлових будинків біля соснового лісу та озер. Будинки різного плану на цій території коштують приблизно 12 600 000 гривень. Принаймні, стільки коштуватиме будинок площею 220 квадратних метрів. Загалом у «Сонячній долині» можна придбати різні будинки: із прилеглою територією від 10 до 42 соток та площею від 220 до 571 квадратних метрів.


За даними державного кадастру, родина Гройсмана володіє трьома ділянками у «Сонячній долині», площею понад 90 соток. Дві ділянки зареєстровані на доньку Гройсмана — Христину, ще одна — на дружину Олену.

Ділянки, які належать родині Гройсмана, знаходяться на околицях котеджного містечка та відгороджені від інших ділянок великим парканом та водоймами з обох сторін. Також на в’їзді у володіння політика цілодобово чергують охоронці та встановлені камери відеоспостереження.

Журналісти видання «Страна UA» з’ясували, що на одній із ділянок Гройсмана знаходяться два схожі будинки, які з’єднує між собою доріжка. Котеджі мають два поверхи, великі панорамні вікна, літні тераси тощо. Крім цього, на задньому дворі одного з будинків знаходиться фонтан, а на подвір’ї іншого дому – розташований басейн. Крім цього, на гаражі одного з будинків встановили сонячні батареї.

Згідно з відомостями з реєстру нерухомого майна, один із особняків, який займає площу 618 квадратних метрів, у травні 2020 року придбала Олена Гройсман.85 перегляд