Пошук
  • Вінниця Корупційна

Підримка мерії не допомогла Бронюку стати мільйонером "від ОСББ"

Пафосна підтримка чиновників Вінницької міської ради не допомогла компанії Віктора Бронюка заробити мільйони на вінничанах


Сервіс “OSBB.UA”, розроблений ТОВ “Айті Рум” за всебічної підтримки міської влади і комунальних закладів міста, та розрекламований лояльними до команди Гройсмана-Моргунова ЗМІ, зазнав краху. Головне управління ДФС у Вінницькій області через суд змусило компанію соліста “ТіК” закрити борги зі сплати єдиного податку з юридичних осіб.

В кінці 2016 року на сайті “Startup.Ua” з’являється заявка проекту “OSBB.UA”. В заявці засновники просять у інвесторів 100 000 доларів США на розробку повноцінного функціоналу сервісу, що дозволяв би “в одному ресурсі організовано та ефективно вирішувати, контролювати та аналізувати всі можливі процеси пов'язані з обслуговуванням діяльності багатоквартирних будинків.” При цьому автори проекту додають, що вже мають підтримку таких організацій:


OCBB.UA -- це проект, якому вдалося обєднати всіх учасників процесу обслуговування багатоквартирних будинків. Перелік організацій, які долучились до розробки проекту:

1. ГО «РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР ПІДТРИМКИ ОСББ МІСТА ВІННИЦЯ» 2. Відділ по розвитку ОСББ Вінницької Міської Ради. 3. Департамент житлового господарства Вінницької Міської Ради. 4. Центр муніципальних систем управління (ЦМСУ). 5. ТОВ "Вінниця Комфорт Сервіс" 6. МКП «ЖЕК-5». 7. МКП «ЖЕК-6». 8. МКП «ЖЕК-7» 9. МКП «ЖЕК-12» 10. МКП «ЖЕК-15» 11. П «Бокуд» 12. ТОВ «ЖЕО» 13. ТОВ»Уют» 14. ДП ЖЕК № 26 ВКФ «Будмашпрод» 15. ФОП Ступак В.П. 16. Голови ОСББ м.Вінниці 17. Старші по будинках м.Вінниці


Тобто “нульовий” проект, який тільки просить грошей у інвесторів, уже має в партнерах


Департамент житлового господарства Вінницької міської ради, ряд комунальних підприємств міста та громадських організацій, пов’язаних з ОСББ Вінниці.


В 2017 році генеральний директор концерну “Поділля” Гіренко Тимофій Миколайович стає співзасновником ТОВ “Айті Рум” (ЄДРПОУ 40642707), в яке зразу вносить 1 575 000 грн в уставний капітал. Бутенко Олексій Вікторович вносить в уставний капітал цього ж підприємства 455 000 грн, Дондуков Андрій Олександрович — 175 000 грн, Дідик Дмитро Анатолійович — 980 000 грн і соліст музичного гурту “ТіК” Віктор Бронюк вносить 375 000 грн. Загальна сума уставного капіталу підприємства на 18.08.2017 року становить 3 500 000 грн.


А вже 31.10.2018 року уставний капітал компанії та склад засновників зменшується. Генеральний директор концерну “Поділля” Тимофій Гіренко виходить із складу засновників, Дмитро Дідик зменшує свою частку з 980 000 грн до 500 000 грн, Олексій Бутенко зменшує свою частку з 455 000 грн до 200 000 грн, Андрій Дондуков — із 175 000 грн до 100 000 грн, а Віктор Бронюк понижує свою участь із 315 000 грн до 200 000 грн. Поки що ситуація виглядає так, наче Тимофій Гіренко передав “молодшим партнерам” 1 575 000 грн легальним шляхом.


20 лютого 2018 року лояльні до місцевої влади ЗМІ радісно оголошують, що лідер гурту “ТіК” Віктор Бронюк та підприємець Дмитро Дідик створили неймовірно корисний для усіх мешканців Вінниці сервіс, що допоможе в діяльності ОСББ по всьому місту!


Цитуємо матеріал з сайту Вінницької міської ради:

“Сьогодні компанія IT-Room для мене – це можливість спільно з найкращими професіоналами IT- сфери створювати й успішно втілювати у життя потрібні та важливі соціальні проекти. Безкоштовний онлайн-функціонал OCBB.UA – один з них і ми з величезною радістю презентуємо його Україні», - каже керівник компанії IT-Room Віктор Бронюк.


Про масштаб та унікальність продукту свідчить і те, що на його презентацію зібралися майже уся журналістська спільнота Вінниці, а почесним гостем був секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський.


Цитуємо матеріал з сайту інтернет-видання “Вежа”:

Бронюк і Дідик пояснюють, що хоч додаток наразі безкоштовний для завантаження, його розробники згодом планують на ньому заробити, зокрема і для того, аби вдосконалювати ресурсі і підтримувати його роботу. Передусім ідеться про впровадження певної абонентської плати для ОСББ і залучення коштів рекламодавців.


2019 рік.


Сайт сервісу “OSBB.UA” не працює. Додаток сервісу не оновлюється з 24 січня 2018 року.

ТОВ “Айті Рум” не платило платежі єдиного внеску, тому Головне управління ДФС у Вінницькій області через суд арештувало частину майна компанії, щоб примусово забрати борги.


Це все, що вам потрібно знати про рівні можливості для всіх підприємців Вінниці та для тих, хто сміливо заявляє, що дружить з Володимиром Гройсманом.


Цитуємо сайт “Моя Вінниця”:

Віктор Бронюк: Я дійсно підтримую «Українську стратегію Гройсмана» - ні для кого не секрет, що ми дружимо із Борисовичем, а свого часу разом з ним працювали у міській раді.

10250 перегляд