Пошук
  • Вінниця Корупційна

Порушення на декілька мільйонів: куди поділися гроші з лікарні №3 у Вінниці

Такої нахабності у Вінниці не бачили давно. Чому в період, коли всі намагаються допомогти лікарням, комунальні лікарні дозволяють розтрачувати мільйонні кошти?Як повідомляє Держаудитслужба, у Вінниці провели аудит у комунальному закладі міська клінічна лікарня № 3 . Фахівці перевіряли документи за період за із 01.01.2017 по 31.01.2020. Всього експерти виявили фінансові порушення, які призвели до втрати понад 3,2 млн грн.


За даними аудиторів, 2,1 млн грн лікарня втратила через те, що надавала лікарські послуги за рахунок міського бюджету тим людям, які живуть в інших містах. Наразі ці гроші із бюджетів інших громад лікарні не відшкодували.


Крім цього, понад 700 тисяч лікарня втратила через те, що підрядники завищили обсяги виконаних будівельних робіт. Також лікарня безпідставно спрямувала кошти із бюджету на виплату зарплати інтернам, які по факту працювали в інших медзакладах. Йдеться про 245 тисяч. Також лікарня незаконно витратила 140 тисяч оплату праці та відрахувань єдиного соціального внеску 11 працівникам, які не мали на ці виплати права.


Наразі відомо, що головного лікаря зобов’язали усунути порушення та притягнути до адміністративної відповідальності двох посадових осіб. Усі матеріали справи аудитори передали у правоохоронні органи.


В той же час головна лікарка закладу – Шуткевич Наталія Григорівна минулого року придбала квартиру більше, ніж за мільйон. Окрім цього, лікарка надає в оренду майно підприємствам Юрія Косюка та Петра Порошенка .

А репутація в лікарні вже декілька років стабільно погана – про це свідчать відгуки на Google.

8552 перегляд