Пошук
  • Вінниця Корупційна

Компанія депутата міськради від партії Гройсмана — квітковий монополіст Вінниці

Нові імена в партії Українська стратегія Гройсмана — це зазвичай старі добрі партнери, з якими вже роками співпрацює Вінницька міська рада. Їхній бізнес підтримують, вони отримують бонуси, вони приходять до міської ради з великим авансом.

Теймур Абушов — депутат Вінницької міської ради від партії «Українська стратегія Гройсмана», власник компанії «Авеста Флора» та ПВП «АРАЗ», а також голова ГО «Вінницька міська громада азербайджанців «АТЕШ». Це його ще до офіційного старту виборчої компанії вже активно просували, як кандидата в депутати. І це його МАФИ з квітам біля зупинок громадського транспорту або на самих зупинках роками ніхто не зносить. Хоча у магазинах на зупинках музей імені Коцюбинського, 50-річчя Перемоги та розі Київська-Грибоєдова закінчився термін оренди і не був продовжений, але вони досі працюють.

То куди йдуть кошти за оренду землі? Чи депутатам Вінницької міської ради можна не платити?

Що цікаво, що оренда землі оформлена або на самого батька або матір депутата.

Наприклад, за МАФ на розі Київська-Грибоєдова Ольга Абушова платила 2773 грн. в рік.


Саме Ольга Абушова — головний постачальник квітів у Вінницьку міську раду. За останні три роки виконком ВМР закупив квітів на понад 665 тисяч гривень. Тепер зовсім не дивним здається рішення Вінницької міської ради на початку карантину навесні, коли дозволили працювати кіоскам «Преса» та магазинам з квітами, яких у Вінниці тільки у «Авеста Флора» майже десяток.


182 перегляд