Пошук
  • Вінниця Корупційна

Комунальна земля Сергія Моргунова — не для себе, а для сім’ї

Поки вінницькі чиновники продовжують роздавати землі комунального фонду за копійки наліво-направо своїм друзям, родичам та партнерам, нам стало цікаво, чи не загубився в цьому потоці комунального дерибану безпосередньо Сергій Моргунов? Особливо, якщо врахувати, скільки вінничани заборгували Сергію Анатолійовичу за його віддану працю на користь самих вінничан.

На сайті Вінницької міської ради опубліковано Перелік діючих договорів оренди земельних ділянок, який взято за основу цього матеріалу. В першому коментарі до посту буде посилання на це відкрите джерело.Батько:


Оренда комунальної земельної ділянки Анатолія Моргунова пов’язана з діяльністю заснованого ним же ТОВ “АМіК”, де з 1998 року працював на керівних посадах безпосередньо Сергій Моргунов. Партнерами Анатолія Моргунова виступають депутат Вінницької міської ради Віктор Мацера та фізична особа Євгеній Антонець. Комунальні ділянки, які орендують у Вінницької міської тріо Моргунов, Мацера, Антонец та ТОВ “АМіК” мають одну юридичну адресу — Хмельницьке шосе, 112.


Анатолій Моргунов — 7,77 соток на 10 років за 23 171 грн/рік Віктор Мацера — 13,46 соток на 10 років за 10 140 грн/рік Євгеній Антонець — 30,56 соток на 10 років за 91 135 грн/рік ТОВ “АМіК”, ФОП Моргунов А.В., ФОП Мацера В.В., громадянин Антонець Є.В. — 20,51 соток на 10 років за 61 164 грн/рік


Всього батько та його партнери орендують у громади Вінниці 72,3 сотки землі за ціною 185 610 гривень на рік або трохи більше 15 000 гривень на місяць. При тому, що реальна ринкова вартість земельних ділянок, що віддані в оренду батькові мера та його партнерам — від 7 000 000 до 12 000 000 гривень.


Жінка:


Як відомо, сім’я мера Вінниці є власником ринку “Пасаж” на Хмельницькому шосе, 75Б (підприємство засноване батьком мера, зараз формальним власником є сестра). Земля під цим ринком вже приватизована, але залишилися вигідні комунальні ділянки біля цього ринку, які приватизацією та сім’єю Моргунових не були охоплені. Три таких комунальних ділянки загальною площею 3,38 сотки орендує у вінницької громади жінка мера Вінниці Наталія Моргунова. Орендує терміном на 25 років за 3 760 грн/рік, тобто за 313 грн на місяць. Теж доволі бюджетна ставка, якщо врахувати, що ринкова вартість ділянок такої площі від 550 000 до 700 000 грн.


Дочка:


За інформацією вінницьких ЗМІ, а також декларацією самого мера міста, Вероніка Моргунова є доволі успішним бізнесменом-мільйонером. При чому кар’єру підприємця дівчина розпочала ще у студентські роки, коли і заробила свій перший мільйон гривень. Не зважаючи на мільйонні доходи, Вероніка Моргунова разом зі своїми, скоріш за все, бізнес-партнерами Валентиною Куліковою та Галиною Масленніковою орендують у міста 1,42 сотки комунальної землі біля зупинки “Урожай” по вулиці Пирогова — термін оренди 25 років. Достатньо прохідне місце коштує для дочки мера 12 718 гривень на рік або трохи більше 1000 гривень на місяць. Дуже вигідна ціна як для такої локації, особливо “на трьох”.


Здається, відповідь на початкове питання матеріалу знайдена. Ні, в густому потоці дерибану комунальної землі Сергій Моргунов не забув про себе та свою сім’ю. Максимальний термін утримання на посаді мера може скласти 5 років, а максимальний термін оренди комунальної земельної ділянки — 50 років. Вигода очевидна.

22032 перегляд