Пошук
  • Вінниця Корупційна

Мерія у Вінниці легалізувала підкуп виборців

Відтепер депутатам Вінницької міської ради дозволено витрачати кошти вінницького бюджету на виплату матеріальної допомоги своїм виборцям. Рішенням №412 від 20.02.2020 виконком Вінницької міської ради погодив виділення 161 400 гривень в якості матеріальної допомоги 313 (!) виборцям, що були рекомендовані особисто депутатами Вінницької міської ради.Додатково 519 146 гривень бюджетних коштів мерія вирішила виділити на виплату матеріальної допомоги 86 (!) виборців, але вже за рекомендацією міської комісії по розгляду звернень громадян.


Хто ще не зрозумів: Сергій Моргунов дозволив депутатам Вінницької міської ради витрачати бюджетні гроші вінницьких платників податків на прямий підкуп найбільш вразливих верств населення перед виборами. Як взагалі можна пояснити рішення, за яким депутатам Вінницької міської ради дозволяється витрачати кошти вінничан без закріпленого цільового призначення!Це в той час, коли у бюджеті Вінницької міської ОТГ декілька десятків цільових програм для населення, в яких не вистачає фінансування.


Наприклад, на надання одноразової допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, яким виповнюється 18 років, на 2020 рік в міському бюджеті передбачено...аж 52 590 гривень. Це не по-людськи...Виплачувати сиротам сумарно 52 590 гривень, а для купівлі лояльності брати в рази більше.


Вінницький бюджет — власність громади Вінниці, а не особистий гаманець Сергія Анатолійовича і його команди. Здається, про це забули і сам мер разом з депутатами, і вінничани, що пробачають чиновникам таку нахабну розтрату міського бюджету.

14471 перегляд