Пошук
  • Вінниця Корупційна

Підземний смітник по ціні двоповерхового будинку. Такий “развод дурників” можливий тільки у Вінниці

Важко пояснити, чому вінничани так себе не поважають. Важко пояснити, чому дозволяють місцевим чиновникам на чолі з всенародним Сергієм Моргуновим засипати собі тонни піску в очі, насипати сміття в голови і при цьому спокійно продовжувати нагороджувати себе та корупційній діяльності.


На головному фото ви бачите таун-хаус площею 110 квадратних метрів, розташований на земельній ділянці 1,5 сотки в районі Барського шосе. Стіни будинку з цегли, дах накритий металочерепицею, встановлені вікна та вхідні двері. На земельній ділянці всі міські комунікації — світло, вода, каналізація. Вартість цього будинку становить близько 1 300 000 гривень або 48 000 доларів.

Давайте ще раз для тих, хто не зрозумів (таких серед ботів Моргунова буде багато) — 110 квадратних метрів, стіни з цегли, дах є, вікна є, земельна ділянка є. Це коштує 1 300 000 гривень.


Наступне фото — масштабне будівництво (копання ями) та остаточний вигляд підземного майданчика для сміття на перетині вулиць Толстого та Гоголя. Два блоки по 3 сміттєвих баки — це підземний бункер, де зберігається звичайний сміттєвий бак, який на гідравлічному підйомнику піднімається на поверхню, де прибиральники висипають його у сміттєвоз та знову таким же чином спускають під землю. Про цей інноваційний проект в житті міста написав сам Сергій Моргунов, написала “незалежна Вежа”, написала “Вінниця.Інфо”. Але чомусь ніхто з них не написав про вартість “проекту” — 1 030 184 гривні.


Замовник — Департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради на чолі Володимиром Ніценком, який зараз відсторонений від посади через кримінальну справу по розкраданню бюджетних коштів на закупівлі технічної солі. Виконавцем вказане приватне підприємство “Актив-Строй” (ЄДРПОУ 35200998).


— На вулиці Мури,4 точно такий майданчик коштував вінницьким платникам податків уже 1 326 695 гривень,

— На проспекті Юності, 19 вартість підземного майданчика становив вже 1 975 500 гривень, але контейнерів “закопали” не 6, а 8,

— На перехресті вулиць Шевченка та Бойка вартість “закопанного прогресу” становила 1 246 838 гривень,

На Замостянській — 1 312 391 гривня


Тепер давайте дізнаємося, яка ж справжня ціна встановлення такого підземного майданчика. Все дуже просто, бо ймовірніше за все, встановлювала ці майданчики одна і так ж сама дніпровська компанія “Форстор” (ЄДРПОУ 36942544). Ціна майданчика на 6 контейнерів з доставкою та встановленням — 500 000 гривень, на 8 контейнерів — 566 000 гривень.

Цією публікацією ми розпочинаємо велику серію матеріалів “Моргунов, не кради!”, де ви дізнаєтеся, як по рівню дерибану місцевого бюджету Вінниця впевнено входить в лідери України та чому вінничани мають поважати себе, коли в черговий раз чують ахінею вінницького “Брєжнєва” про найчеснішого мера.


Пора поважати себе!

7909 перегляд