Пошук
  • Вінниця Корупційна

Ремонт автобусної зупинки за 82 000 доларів. У Вінниці можливо навіть таке!

Продовжуємо серію публікації “Моргунов, будь ласка, не кради!”Що можна відремонтувати за 82 000 доларів у містах, де міська влада не розкрадає бюджетні кошти так, як це робиться у Вінниці? Скоріш за все, можна капітально відремонтувати декілька відділень в лікарні, щоб відвідувачі не дихали пліснявою. Або купити ветеранам декілька квартир. Або посадити у Вінниці 250-300 дерев замість сотен зрубаних та загублених варварською обрізкою.

Навіщо, якщо пару мільйонів гривень можна просто роздерибанити?Крок 1. Виготовлення проектно-кошторисної документації на ремонт автобусної зупинки — 74 471 грн. Замовлення отримало приватне підприємство “ВКП” Свод” (ЄДРПОУ 34983492)


Крок 2. Капітальний ремонт автобусної зупинки. Вартість — 2 077 238 гривень. Замовлення отримала теж приватна компанія “Підприємство “Агропродсоюз” (ЄДРПОУ 31836293). Зверніть увагу, що це вартість БЕЗ інноваційних електронних табло, вартість яких вінничанам краще навіть не знати, щоб спокійно жити.


Скільки ж коштують подібні нові автобусні зупинки у містах, де не крадуть? Від 150 до 270 тисяч гривень. Ми розуміємо, що додатково є вартість монтажу, є якийсь благоустрій, але автобусна зупинка — це все-таки не повномасштабне будівництво двоповерхового будинку з цокольним поверхом! Треба ж мати совість, коли крадете на таких простих та очевидних речах.Нагадаємо, що начальник Департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради Володимир Ніценко вже відсторонений від своєї посади через кримінальну справу по розкраданню бюджетних коштів при закупівлі технічної солі для посипки тротуарів.

Пора вчитися себе поважати!


Про фонтанчик ціною в двокімнатну квартиру та підземні смітники ціною в будинок ми писали в минулих матеріалах!


6089 перегляд