Пошук
  • Вінниця Корупційна

Чергове комунальне приміщення приватизовано за заниженими цінами

Показуємо на конкретному прикладі "ефективність" команди Моргунова

Двоповерхове комунальне приміщення площею 129,2 кв.м на Київській продано приватному підприємцю за ціною однокімнатної квартири в тому ж районі. Як так вийшло? Давайте розберемося конкретно на цьому дуже незначному прикладі, скільки саме недоотримав бюджет Вінницької ОТГ, та спробуємо проаналізувати, а що було б дійсно ефективно в реальності, а не в коментарях ботів, які скоро прийдуть під цей пост захищати “найкращого мера”.Отже, виконавчий комітет Вінницької міської ради Рішенням №1787 від 03.09.2020 року дозволяє приватизувати ФОП Бурлака Олександру Сергійовичу двоповерхову будівлю магазину за адресою м.Вінниця, вул.Громова 15-А. Площа будівлі 129,2 кв.м., оціночна вартість — 1 035 021 гривня, враховуючи ПДВ. До цього ФОП Бурлака О.С. з жовтня 2018 року орендував дане приміщення за ціною 4232 гривні на місяць.

Тобто, “ефективні менеджери” з команди Сергія Моргунова оцінили двоповерхову комерційну споруду, як звичайну однокімнатну квартиру. За результатами моніторингу цін на комерційну нерухомість в цьому районі, вартість продажу занижена, як мінімум, в 3 рази!

В цей же час, справжнім пам’ятником вінницькій корупції на площі Театральна відремонтована автобусна зупинка. Проект на ремонт зупинки коштував платникам податків 74 471 гривню (замовлення отримало ПП “ВКП” Свод” (ЄДРПОУ 34983492), а власне ремонт зупинки — 2 077 238 гривень (замовлення виконало ПП “Підприємство “Агропродсоюз” (ЄДРПОУ 31836293). Не важко порахувати, що для ремонту автобусної зупинки на Театральній, вінницькі “ефективні менеджери” мають продати 2 двоповерхові будівлі комерційного призначення як на Громова,15-А, або здавати їх в оренду 25 років. Про яку ефективність взагалі мова? Вінниця — одне з найкорупційніших міст України.

Тепер давайте подивимося, що означає справжня, а не “підробна ефективність”.

Вартість приватизації двоповерхової будівлі на вулиці Громова, 15-А — 3 000 000 гривень.

Вартість автобусної зупинки на площі Театральній — 500 000 гривень

Якби “ефективні менеджери” з команди Моргунова витратили б на зупинку справедливі 800 тисяч, а будівлю магазину дозволили б приватизувати за реальні для неї 3 мільйони, то в бюджеті міста залишилося б 2,8 мільйони гривень. Цього б вистачило, щоб збудувати ще 4 (!) таких зупинки, як на площі Театральна. При чому, 99,9% читачів цього матеріалу не дізналися б про приватизацію вищевказаного магазину ніде, крім нашої публікації.


Тому поки вінничани радіють черговим “рейтингопереможним” статтям про успіхи, комунальна власність міста Вінниці щезає за значно заниженими цінами в невідомому напрямку. Але навіть ті крихти, що надходять до бюджету Вінницької ОТГ, розкрадаються на масштабному будівництві автобусних зупинок, смітників та туалетів за мільйони!

9968 перегляд