Пошук
  • Вінниця Корупційна

Вінницька міська рада ще 4 роки спонсоруватиме свій телеканал та радіо за кошти вінничан

Сумлінно сплачуючи податки до міського бюджету вінничани часто не знають, на що конкретно йдуть їхні кошти. Вінничани не запитують, а чиновники піднімають собі рейтинги та грають у святих благодійників на камери. І все це з допомогою комунальних ЗМІ.Чи потрібні комунальні ЗМІ у час, коли з кожним днем росте кількість медійних проектів і люди можуть самостійно обирати джерела отримання інформації? Пересічним вінничанам – ні, чиновникам – так! Кишеньковим журналістам – ще більше! Головне говорити всім, що це не пропаганда. 


На засіданні виконкому 11 червня , було вирішено, що з 2021 по 2025 рік телеканал «ВІТА» та радіо «Місто над Бугом» будуть отримувати дотації з міського бюджету. Які дотації і у якому розмірі не вказано. 


Раніше ми вже писали про те, як ростуть апетити у телеканалу «ВІТА» і що на 2020 рік з міського бюджету їм планували виділити більше 20 мільйонів гривень. 

«З метою всебічного, об’єктивного та оперативного інформування територіальної громади Вінниці про діяльність міської ради та її виконавчих органів»  – саме так у міській раді називають пропаганду на телеканалі «ВІТА» та радіо «Місто над Бугом».  

Тобто самі чиновники говорять про те, що дані ЗМІ їм потрібні не для інформування жителів міста про ситуацію, а задля довгих ефірів та різних передач у дусі «Які молодці Моргунов і команда».

Цікавою і є маніпуляції у тексті документу щодо «практики запровадження подібних програм в інших країнах» , де мова йде не про власні ЗМІ, які подають інформацію так, як вигідно чиновникам, а про активну співпрацю чиновників з усіма журналістами та рівність в доступі до інформації. 

У документі чітко написано, що програма виконується за рахунок коштів бюджету Вінницької ОТГ, власних доходів КП та інших джерел.  

Тому ще мінімум 4 роки вінничани будуть вимушені фінансувати рекламу міської ради за свій рахунок. 4656 перегляд

Проект "Вінниця Корупційна" створений виключно як засіб ознайомлення вінничан із уже опублікованими місцевими чи всеукраїнськими ЗМІ матеріалами, що стосуються корупції у Вінниці.

©2019 Вінниця Корупційна. Сайт создан на Wix.com