Пошук
  • Вінниця Корупційна

Вінницька міська рада ще 4 роки спонсоруватиме свій телеканал та радіо за кошти вінничан

Сумлінно сплачуючи податки до міського бюджету вінничани часто не знають, на що конкретно йдуть їхні кошти. Вінничани не запитують, а чиновники піднімають собі рейтинги та грають у святих благодійників на камери. І все це з допомогою комунальних ЗМІ.Чи потрібні комунальні ЗМІ у час, коли з кожним днем росте кількість медійних проектів і люди можуть самостійно обирати джерела отримання інформації? Пересічним вінничанам – ні, чиновникам – так! Кишеньковим журналістам – ще більше! Головне говорити всім, що це не пропаганда. 


На засіданні виконкому 11 червня , було вирішено, що з 2021 по 2025 рік телеканал «ВІТА» та радіо «Місто над Бугом» будуть отримувати дотації з міського бюджету. Які дотації і у якому розмірі не вказано. 


Раніше ми вже писали про те, як ростуть апетити у телеканалу «ВІТА» і що на 2020 рік з міського бюджету їм планували виділити більше 20 мільйонів гривень. 

«З метою всебічного, об’єктивного та оперативного інформування територіальної громади Вінниці про діяльність міської ради та її виконавчих органів»  – саме так у міській раді називають пропаганду на телеканалі «ВІТА» та радіо «Місто над Бугом».  

Тобто самі чиновники говорять про те, що дані ЗМІ їм потрібні не для інформування жителів міста про ситуацію, а задля довгих ефірів та різних передач у дусі «Які молодці Моргунов і команда».

Цікавою і є маніпуляції у тексті документу щодо «практики запровадження подібних програм в інших країнах» , де мова йде не про власні ЗМІ, які подають інформацію так, як вигідно чиновникам, а про активну співпрацю чиновників з усіма журналістами та рівність в доступі до інформації. 

У документі чітко написано, що програма виконується за рахунок коштів бюджету Вінницької ОТГ, власних доходів КП та інших джерел.  

Тому ще мінімум 4 роки вінничани будуть вимушені фінансувати рекламу міської ради за свій рахунок. 4656 перегляд