Пошук
  • Вінниця Корупційна

Собі – авто, вінничанам – обман: як працює «Вінницякарсервіс» і чому у вас знімає гроші

Поки працівники «Вінницякартсервіс» катаються на новеньких авто за мільйон, замовляють рекламу на більше, ніж 300 тис.грн, у вінничан знімають кошти за неіснуючі поїздки.

Звичайно, головний господарник міста Сергій Моргунов не катається в громадському транспорті (за виключенням тестування і фото для соціальних мереж) і не грає вранці у дві лотереї: «влізу чи не влізу в транспорт» і «чи подарую сьогодні Вінницякартсервіс декілька додаткових гривень».

Створене у 2014 році КП «Вінницякартсервіс», мало стати новим кроком до обіцяних європейських стандартів, а стало – суцільною проблемою для містян. Запровадження електронного квитка у громадському транспорті було однією із обіцянок мера на 2019 рік.

«Це 580 одиниць транспорту, 550 точок поповнення карток та 50 табло на зупинках. Також буде створено мобільний додаток та інтернет-портал» – пообіцяв Моргунов вінничанам на 2019 рік і успішно цю обіцянку провалив.

Видавати «Картку вінничанина» мали ще з 2018 року, а насправді почали лише в кінці 2019 – на початку 2020 року. Але деякі вінничани скаржаться, що досі її не отримали. Тому питання, що можливо аудит вартістю у 250 000 гривень був потрібен підприємству просто «для галочки».

Або для початку потрібно навести порядок в системі, а потім витрачати 357 000 грн на рекламу недосконалої системи.

Директорка підприємства Катерина Бабіна, яка працює там ще з 2016 року за весь період заробила більше 953 тис. грн.

Тому на підприємстві гроші заробляють, вінничани – втрачають. Повідомлення про списання коштів вночі, через декілька днів та за неіснуючі поїздки можна побачити чи не щодня на сторінках у соціальних мережах та почути на зупинках громадського транспорту. Вінничанам вже настільки набриднув обман, що вони зареєстрували петицію, де просять залишити альтернативні методи оплати.

«Списання дуже часто відбувається із великою затримкою, що унеможливлює контроль правомірності їх списання. Також інколи відбувається дублювання списаних сум, а особи, які перебувають у Вінниці тимчасово, вимушені купувати картку вінничанина за для кілька поїздок, яка коштує 60 грн», –йдеться в петиції.


Чи зупиниться щоденний обман вінничан чи у міській раді будуть діяти по принципу «з кожного по 4 гривні і можна на нове авто назбирати»?

7552 перегляд