Пошук
  • Вінниця Корупційна

Стратегія 4.0 або Як зробити зупинку за 2 мільйони ще дорожчою!

Ми вже писали про ремонт автобусної зупинки на вул. Театральній за 82 000 доларів. Але тільки наївні вінничани могли подумати, що вінницькі чиновники не змогли зробити вартість зупинки ще більшою. Сьогодні коротке повідомлення про те, як насправді працює бюрократична машина у Вінниці.
Комунальне підприємство “Вінницякартсервіс” (код ЄДРПОУ 41319322) для підключення інформаційних табло до електромережі замовляє проектно-кошторисну документацію в ТОВ “Дайтекс” вартістю 48 999 гривень.


Ще одним тендером КП “Вінницякартсервіс” за 46 966 гривень замовляє у ТОВ “Альфаметрік” підключення 6 інформаційних табло на зупинках громадського транспорту до мережі живлення. Тобто вартість проекту та складання кошторису на підключення інформаційних табло до мережі живлення виявилася на 2030 гривень дорожче, ніж саме підключення. На фото бачимо, що на інформаційних табло, встановлених за кошти комунального підприємства, транслюється рекламна приватного рекламного агентства “Бастіон”.

В КП “Вінницякартсервіс” відмовилися назвати ціну кожного з 50 інформаційних табло, яке Вінницька міська рада планувала встановити в місті, але з відкритих джерел відомо, що вартість 1 такого табло може становити 120-150 тисяч гривень.

Можливо, ситуацію б прояснила публікація на офіційному сайті Вінницької міської ради результатів фінансового аудиту КП “Вінницякартсервіс”, за який підприємство заплатило 240 300 гривень ТОВ "Крестон Джі Сі Джі Аудит". Але на сайті значиться інформація, що аудиторські перевірки щодо річної фінансової звітності КП “Вінницякартсервіс” не проводилися.

7847 перегляд