Пошук
  • Вінниця Корупційна

Сергій Моргунов пересів на іншу автівку – тепер він їздить на мікроавтобусі своєї сестри

Мер Вінниці Сергій Моргунов ретельно приховує, що використовує в службових цілях автомобілі родини. Раніше очільник міста любив пересуватися на батьківському Range Rover, але після надмірної уваги, загублених коліс на мосту та навіть згадувань в іронічних піснях, вирішив взяти авто сестри Volkswagen Multivan.


У міській раді запевняють, що Volkswagen Multivan з номерним знаком АВ 9530 ЕО перебуває в безоплатному користуванні виконавчого комітету Вінницької міської ради з 5 березня 2020 року. Згідно з рішенням виконкому, автівкою у службових цілях може користуватися міський голова Сергій Моргунов.
У рішенні виконкому йдеться, що ця автівка, разом з Range Rover (яка зареєстрована на батька мера), закріплена за міським головою.Інформацію про власника автомобіля Volkswagen Multivan журналістам видання Deputaty.in.ua надавати відмовилися та пояснили це тим, що це персональні дані розголошувати не можна.Згідно з даними РСЦ МВС у Вінницькій області, власницею Volkswagen Multivan виявилася сестра міського голови – Оксана Моргунова, якій належить «ТСК «Пасаж», що знаходиться біля трамвайної зупинки «Лісопарк».

Однак у розпорядженні міського голови від 24.04.2020 р №536-О «Про відрядження Моргунова С.А. та Огороднічука О.В. до міста Києва» надано дозвіл на використання Volkswagen Multivan з номерами АВ 9530 СВ, а не з номерами АВ 9530 ЕО, які вже були на цій автівці на той момент.

Схоже, що змінювати номери на родинних авто якесь таємне захоплення Сергія Моргунова. А коли, ти маєш безліміт пального за гроші вінничан, то ходити пішки чи їздити в найкращому громадському транспорті чинному меру неохота.

11805 перегляд