Пошук
  • Вінниця Корупційна

Сотні тисяч гривень — "улюбленому видавцю" міської ради

“Улюблений видавець” Вінницької міської ради та Вінницької ОДА — ТОВ “НІЛАН-ЛТД” роками знімало приміщення в 341 кв.м на вул.600-річчя, 21 по ціні не дорожче 23 грн/кв.м. А рішенням №176 від 25.01.2018 Вінницька міська рада ще і нагородила колектив ТОВ “НІЛАН-ЛТД” почесною грамотою!

Якщо відкрити один з найбільших супермаркетів книг в Україні “Yakaboo”, то у видавництва “НІЛАН-ЛТД” ми знайдемо лише три виданих книжки: “Путеводитель по винограднику” (2017) накладом 500 екземплярів, “Поради картопляру-аматору” (2016) накладом в 1000 екземплярів та “Путеводитель по женско-мужским отношениям. Навстречу любви” (2018) накладом в 3000 екземплярів. Не занадто багато, щоб утримувати видавництво в декілька сотень квадратних метрів…


Але якщо відкрити тендерну документацію по закупівлі друкованої продукції департаментами Вінницької міської ради, Вінницької ОДА та комунальними закладами міста, там ми вже побачимо декілька мільйонів гривень в графі “Підписано договорів”. При чому є тендери, де власник ТОВ “НІЛАН-ЛТД” Дмитро Корзун конкурує з приватним підприємством “Торговий дім Едельвейс і К” свого рідного брата Віталія, який теж заробляє мільйони гривень на контрактах з державними та комунальними установами. Схоже, Вінницька міська рада настільки була задоволена співробітництвом з ТОВ “НІЛАН-ЛТД”, що здавала приватній компанії бізнесмена декілька сотень квадратних метрів комунальних приміщень за ціною від 17 до 23 гривень за квадратний метр, що, як мінімум, в 3 рази нижче ринкової вартості. З 30.01.2016 по 31.12.2018 рік в оренду здавалося приміщення площею 341,9 кв.м. за ціною 5825 грн/місяць. Тобто по 17 грн/кв.м. А з 13.06.2019 по 01.09.2019 це ж саме приміщення здавалося за 7587 грн/місяць, тобто 23 грн за кв.м. При чому в коментарі до договору вказано, що з 1 вересня 2019 року або раніше мала розпочатися реконструкція цього приміщення. Можливо, бізнес-відносини ТОВ “НІЛАН-ЛТД” з Вінницькою міською радою продовжаться вже після завершення ремонтних робіт. В інтерв’ю виданню “20 хвилин” ще в 2008 році Дмитро Корзун так відповів на запитання журналістки Оксани Пустовіт, чи подобається йому статус мільйонера: — Я не чувствую себя миллионером. Сегодня миллионеров много: если ты имеешь две квартиры, машину - миллион... Да, я мечтал стать миллионером. Но это не то чтобы цель жизнь - это, когда получаешь удовольствие от работы. Сколько у меня такого удовольствия - не считал, бухгалтерия следит. Цікаво, як мають відчувати себе вінничани, коли за їх спинами Вінницька міська рада робить своїх “улюбленців” мільйонерами або робить все можливе, щоб на такі дрібниці, як ринкова орендна плата, друзі витрачалися по мінімуму.

12002 перегляд

Проект "Вінниця Корупційна" створений виключно як засіб ознайомлення вінничан із уже опублікованими місцевими чи всеукраїнськими ЗМІ матеріалами, що стосуються корупції у Вінниці.

©2019 Вінниця Корупційна. Сайт создан на Wix.com