Пошук
  • Вінниця Корупційна

Навіщо влада Вінниці знищує дерева у парку Дружби народів

Чому у місті, де влада позиціонує себе відкритою та такою, що прислухається до громадян, без жодних тендерів, закупівель чи оприлюднених рішень, проводиться нахабна обрізка дерев? Можливо, тому, що ніхто не буде контролювати, куди потім та деревина відправиться, а чиновники зароблять собі копієчку.

Парк «Дружби народів» – одне з улюблених місць відпочинку вінничан. Шукати у спеку затінку містяни йшли до розкішних верб біля Вишенського озера. Тепер комунальне підприємство «Вінницязеленбуд» їх цього позбавили. Нахабно. Без попереджень, без тендерів на проведення робіт , без жодних публічних звітів. Департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради також не проводив жодних закупівель щодо послуг з обрізки дерев в парку «Дружби народів» . Тобто у Вінниці будь-хто без відповідних дозволів може прийти у будь-яке публічне місце і провести «санітарну обрізку» дерев собі на благо?


Як визначаються у місті хворі та небезпечні дерева? Проводиться відповідна експертиза чи якщо впало одне дерево, то пиляємо всі ті, які поруч? Чому коли два роки вінничани пишуть звернення, щоб зрубати аварійне дерево біля гуртожитку , на це ніхто не реагує, а розчистити від дерев Вишенське озеро – швидко і з задоволенням? Чи ці дерева входять у план на майже 7 млн гривень по обрізці дерев?

10742 перегляд