Пошук
  • Вінниця Корупційна

4,2 млн на очистку Бугу для «своїх»

Виконувати роботи по очистці буде компанія начальниці фінансово-господарського відділу, головної бухгалтерки міського комунального підприємства "Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури" – Гуліної Людмили. Це далеко не перший мільйонний тендер, який вона виграла.
Про потребу очистки Південного Бугу заговорили ще минулого року. Експерти оцінювали загальну вартість робіт у 250 млн гривень . Хоча екологи таку очистку називають «лікуванням симптомів» та зазначають, що земснаряд лише очищає річку від намулу, але не прибирає причини замулення водойми.


Восени минулого року, Вінницька міська рада оголосила тендер на капітальний ремонт по очистці Південного Бугу . Його виграла київська компанія, знизивши вартість з 80 712 513 грн до 60 200 000 грн.


На останній сесії ВМР депутати вирішили виділити ще 4 215 000 гривень на очистку Південного Бугу біля острова Кемпа. Торги, замовником яких виступив департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради, відбулися 24 лютого. Переможцем стало ТОВ «Подільський будівельний інжиніринг».


За даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців ТОВ «Подільський будівельний інжиніринг» зареєстроване в 2008 році. Основний КВЕД – «Діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах». Кінцеві бенефіціарні власники – Єфремов Іван Васильович та ТОВ «Водпроект» . А власниця п'яти відсотків начальниця фінансово-господарського відділу, головна бухгалтерка міського комунального підприємства "Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури" – Гуліна Людмила Володимирівна.


«Подільський будівельний інжиніринг» не новачки на тендерному ринку Вінниці. За даними Clarity Project, з жовтня 2016 року вони уклали 87 тендерних угод на суму 100 454 145,07 гривень. Із них 24 – з департаментом комунального господарства та благоустрою ВМР. Чи не найбільшим проектом, яким підприємство займається досі є будівництво сміттєпереробного заводу у селі Людавка.

10250 перегляд