Пошук
  • Вінниця Корупційна

Збиткове підприємство орендує самоскиди по ціні купівлі самоскидів

КП «Вінницяміськтеплоенерго» вчергове нераціонально розпоряджається коштами (напевно, знають, що борги покриє міська рада) і замовляють послуги майже на мільйон у підозрілих ФОПів.На початку березня «ВМТЕ» уклало договір з ФОПом Задорожним Вячеславом Володимировичем на оренду двох самоскидів загальною вартістю 876 960 гривень. Це єдиний тендер, який виграв даний ФОП за час своєї діяльності. Хоча ще в січні таку ж послугу даному підприємству Задорожнюк погоджувався надати за 821 128,00 грн. Проте, тоді торги відмінили. Причина – «відсутність пропозицій»... або «хороших відкатів»?!

Наразі за 876 960 гривень ФОП з партнером Віктором Курдибахою працюватимуть на «Вінницяміськтеплоенерго» 2016 робочих годин або близько 8 місяців. Згідно укладеного договору вони планують виконувати роботи на самоскидах Камаз-5511. Вартість однієї години роботи самоскиду Камаз-5511 на сайтах з надання послуг 400 гривень за годину. В той час, як ФОП Задорожний отримає за це по 435 грн/год. Тобто переплата тільки на оренді вже більше 70 тис.грн.

Цікаво, що підприємство могло спокійно придбати три таких самоскиди за суму, яку заплатять сумнівним ФОПам, адже на сайтах продажу авто його ціна становить до 300 000 грн. Чому ФОП Задорожний сумнівний? За даними аналітичної системи YouControl він не володіє жодним самоскидом. Насправді, обидві вантажівки, які обслуговуватимуть ВМТЕ належать іншим особам, а підприємець має довіреність від власників. Окрім цього, страховий поліс одного з авто закінчується за місяць після торгів. Логіку керівництва ВМТЕ важко зрозуміти, враховуючи, що вони мають 21 одиницю власної техніки, серед якої Камаз 5511. Окрім цього, дану послугу важко проконтролювати, бо чи зможе звичайний вінничанин стояти біля самоскидів, засікати час і дивитися чи не користується підприємство власним авто. Схоже, таким чином через чергову фірму-прокладку збиткове підприємство, яке постійно прикриває міська рада і збільшує зарплати директорам майже вдвічі, заробляє на хороше життя за рахунок вінничан.

6150 перегляд