Пошук
  • Вінниця Корупційна

7,6 млн грн з міського бюджету заплатить вінницька мерія мережі “прихованих” агітаторів

Депутатка Вінницької міської ради Наталія Панчук отримує мільйони платників податків на Асоціацію органів самоорганізації населення м. Вінниці, якою вона ж керує. Якщо говорити складно, то організація має на меті підтримувати тих вінничан, що змогли самостійно згуртуватися навколо проблем будинку, двору або кварталу. Мета таких організацій — покращити зворотний зв’язок між населенням міста та владою, краще зрозуміти владі проблеми населення “на місцях”.По факту, мільйони гривень з вінницького бюджету, які потрапляють до рук депутатки Наталії Панчук можуть використовуватися зовсім для інших, набагато більш прагматичних цілей. Злагоджена система фінансування квартальних комітетів, як дві краплі води, нагадує класичну систему агітаційної мережі в будь-якій передвиборчій кампанії. Тому не дивно, що керує цією системою та розпоряджається грошима громади депутатка партії “Вінницька європейська стратегія”.


Цікаво, що у статті витрат “Інша діяльність у сфері державного управління” на депутатку Панчук мер Сергій Моргунов та члени виконкому міськради направляють 58% загальної суми на цю діяльність. Загальна сума становить 13 063 100 гривень. Викликає здивування, що річний бюджет видатків на соціальну рекламу для профілактики негативних явищ в суспільстві становить лише 200 000 гривень. Якщо простіше, то на кампанію протидії корупції, наркоманії чи алкоголізму Вінницька міська рада запланувала в бюджеті лише 200 000 гривень, а на фінансування “квартальних комітетів” депутатки Панчук — 7 603 100 гривен. Нагадаємо, що ще 20 834 075 гривень закладено в міський бюджет на підтримку телеканалу “ВІТА”, а 6 171 123 гривень отримує з міської казни радіокомпанія “Місто над Бугом”.


На поховання одиноких та невідомих громадян місцеві чиновники вирішили закласти на рік 44 385 гривень, а ось на поховання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок бойових дій команда Сергія Моргунова грошей взагалі не виділила: 105 000 гривень річного бюджету на ці цілі закладено в бюджет за рахунок субвенції з обласного бюджету. Ось це реальне ставлення місцевого керівництва до звичайних людей, а не колег-депутатів.


20,8 мільйонів гривень отримає “ВІТА”, щоб розказувати вінничанам, як процвітає Вінниця в руках нинішньої команди чиновників. 6,17 мільйонів гривень отримає радіо “Місто над Бугом”, щоб розповідати те саме в радіо-ефірі. 7,6 мільйонів отримає Наталія Панчук, щоб ті самі повідомлення транслювати безпосередньо мешканцям окремих дворів та будинків. Окремими статтями прописані також бюджети на висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування в електронних та друкованих ЗМІ — ми вже писали, як в минулому році майже мільйон гривень і приміщення в центрі міста за 8 копійок в місяць отримала інша депутатка Вінницької міської ради Наталія Космина.


Десятки мільйонів гривень вінницьких платників податків на величезну систему годування пропагандистів!


Що отримають померлі одинокі та невідомі громадяни, а також загиблі учасники бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни? 44 385 гривень від Вінницької міської ради та 105 000 від Вінницької обласної ради. Сумарно на всіх на рік. Здогадалися, чому так мало? Бо вони вже не зможуть підтримати вінницьку команду Моргунова на найближчих виборах.

11648 перегляд