Пошук
  • Вінниця Корупційна

Фігури з мультфільмів більше ніж за півмільйона. Як у Вінниці розтринькують бюджетні кошти

Поки у місті всі обговорювали чи потрібна цього року головна ялинка та куди краще витратити майже 900 000 гривень, виконком Вінницької міської ради, 19 листопада таки прийняв рішення про те, що свято буде. Проте, 24 листопада мер Вінниці Сергій Моргунов на своїй сторінці у Фейсбук написав, що ялинка відміняється.


«Тому в цьому році головної вінницької ялинки в Центральному парку ім. Леонтовича не буде, а святкові заходи будуть перенесені в онлайн-формат. Але ми збережемо традицію святкової ілюмінації на магістральних вулицях та прикрашення центру міста. Та обов’язково встановимо на Майдані Незалежності вертеп, як ми це робили в минулі роки» — написав Моргунов.


Яку суму із запланованих майже 900 тисяч витратять на ілюмінацію, святкування та вертеп — не вказано.


Проте 23 листопада комунальний заклад «Центр концертних та фестивальних програм», який вже неодноразово потрапляв у корупційні скандали, оголосив тендер на надання послуг з організації та проведення у Вінниці новорічно-різдвяних. Очікувана вартість цих закупівель становить 510 тисяч гривень.


Святкові заходи мають бути на Майдані Незалежності, у Центральному парку, міському Палаці мистецтв, кінотеатрі та у міських бібліотеках та на Європейській площі. Але, як виявляється, найважливішими і найбільш потрібними героями на Новий рік для вінничан є фігури з мультиків «Крижане Серце», «Фердинанд» та «Грінч – викрадач Різдва». А саме: Анна, Ельза, Крістоф, Олень Свен, Фердинанд, Їжак Куатро, Грінч та Сінді Лу. На церемонії відкриття новорічної ялинки мають виступити зразковий ансамбль народного танцю «Квіти Поділля» та зразковий ансамбль бального танцю «Болеро», клуб сучасного танцю «3 Зет», танцювальна студія «Альфа-денс», зразковий хореографічний колектив «Степ-компанія» та вокалісти із «Зоряної мрії»


Тобто півмільйона бюджетних коштів у Центрі концертних та фестивальних програми хочуть витратити на фігури з мультиків і концерт артистів, які виступають на всіх міських заходах. Більшість з них — діти. Є великі сумніви, що вони отримають гонорари. Нагадаємо, що директор департаменту культури Максим Філанчук колись був директором Центру концертних та фестивальних програм, тому зовсім не дивно, що чиновники намагаються прокрутити схеми на святах. Іншим відкритим питанням залишається те, куди депутати міськради перенаправлять кошти, які запланували на ялинку та супутні святкування. За цим ми будемо уважно слідкувати.


37 перегляд

Проект "Вінниця Корупційна" створений виключно як засіб ознайомлення вінничан із уже опублікованими місцевими чи всеукраїнськими ЗМІ матеріалами, що стосуються корупції у Вінниці.

©2019 Вінниця Корупційна. Сайт создан на Wix.com