Пошук
  • Вінниця Корупційна

Майже мільйон на рекламу родичам депутата, лише 25 000 – на тести для вінничан

Поки волонтери під час карантину збирають кошти на елементарні засоби захисту для медиків та апарати штучної вентиляції легень, комунальне підприємство ВМР «Міський лікувально-діагностичний центр» збирається витратити 831 тисячу гривень на рекламу, якою займатиметься ФОП, пов’язаний з депутатом міськради.В той же час підприємство уклало договір на придбання 100 експрес-тестів на виявлення коронавірусу на суму 24 800 гривень . Нагадаємо, що центр не входить до тих, які прийматимуть хворих на коронавірус.

В час, коли колеги медиків з лікувально-діагностичного центру шукатимуть можливості захисту та працюватимуть «на передовій», вони будуть рекламувати свої послуги. Як повідомляє видання Vlasno.info, третього березня КП "Міський лікувально-діагностичний центр" оголосив тендер на надання рекламних послуг вартістю 831 тис грн. На ці гроші вони хочуть замовити 4 389 записів, хронометражем по 35 секунд на радіостанціях "Хіт FM", "наше Радіо", "Русское Радіо", "Радіо П'ятниця", "Relax", "Рокс", "Kiss FM", "Мелодія" та "Шансон". На телеканалі "Віта" планують розмістити відеоролики 44 рази. Також планується виготовити майже 1100 плакатів з рекламою у форматі А4. Бюджет розписують і на створення сторінок в соціальних мережах та їхнє просування.

Переможницею тендеру стала ФОП Грабчук Галина Сергіївна, яка запропонувала на 100 грн менше, ніж свій конкурент. Основний вид діяльності ФОПу – рекламні агентства. До цього Галина Грабчук була директоркою компанії "Альфа ВІС" , власницею якої наразі є Марія Онофрійчук, а керівником – помічниця депутата Онофрійчука та уповноважена мера Сергія Моргунова – Лілія Дишкант.

Марія Онофрійчук, ймовірно, родичка депутата міської ради від "БПП" Володимира Онофрійчука. У будь-якому випадку спільну квартиру вони мають, що підтверджує його декларація за минулий рік . Марія Онофрійчук теж має ФОП з КВЕДом на надання рекламних послуг і вже вигравала тендери на суму майже 780 тис. грн. у КП «Міський лікувально-діагностичний центр» .

Тому поки одні медики проситимуть допомоги, інші – допомагатимуть заробляти родичам депутатів Вінницької міськради.

9104 перегляд