Пошук
  • Вінниця Корупційна

Виборець за 55 гривень, відсутність дорогої гречки та реклама Гройсмана в комплекті з продуктами

Проводимо розпакування "благодійного підкупу" політичною партією "Українська стратегія" соціально незахищених верств населення у Вінниці.
Уважні вінничани вже помічали, як на дошках оголошень під'їздів з'являють повідомлення, що благодійний фонд "Стопвірус", куди здавали гроші вінничани аби допомогти місцевим лікарям боротися з пандемією коронавірусу, буде роздавати продуктові набори соціально незахищеним верствам населення.
Що ж відбувається насправді? За гроші "Стопвірусу" проводиться фінансування прихованого підкупу виборців політичною партією "Українська стратегія" з Володимиром Гройсманом на чолі. Кому видається пакет з харчами? Пенсіонери (старше 70 років), інваліди І групи, багатодітні сім'ї. Логічно, що саме їх треба підкупати перед виборами "славнозвісною гречкою". Розрахунок на те, що постраждалі від епідемії люди побіжать голосувати за тих, хто їх нагодує! В данному випадку — за політичну партію "Українська стратегія".

В пакеті розданому сьогодні біля вказаного в оголошенні магазину "Оптовичок", входить: - фірмовий пакет "Українська стратегія" - 1 шт, - фірмова агітаційна листівка про гарні політичні якості Володимира Гройсмана - 1 шт - макаронні вироби "Колобок" - 1 кг - 14 грн 50 коп - цукор "ARO" - 1 кг - 15 грн 76 коп - горох жовтий ПП "Крупосвіт" - 1 кг - 11 грн - борошно "Зерносвіт" - 1кг - 14 грнЧого в пакеті немає гречки? Бо кілограм гречки коштує від 32 гривень, а це вже для місцевих чиновників дійсно дорого. Голодних вінничан, на думку організаторів цієї агітаційної вистави, можна купити значно дешевше!

Що скажуть ті, хто збирає гроші в "Стопвірус"? Як ви поясните, що політична партія "Українська стратегія" використовує благодійні внески вінничан для прихованої агітації? Головне — чому голос вінничан оцінено всього лише в 55 гривень, якщо лише на продажу території колишнього м'ясокомбінату чиновники мерії, за різними підрахунками, отримали в свої кишені "тіньових платежів" до 100 мільйонів гривень?

13040 перегляд