Пошук
  • Вінниця Корупційна

Сергій Моргунов видав собі та заступникам премії

Мер Вінниці Сергій Моргунов та члени виконкому Вінницької міської ради проголосували за видачу собі премій у розмірі 80% від посадових окладів!Рішенням №457 від 20.02.2020 вінничани оплатять зі своїх кишень 80% відсотків премії:


1. Моргунова С.А. Міського голову 2. Яблонського П.В. Секретаря міської ради 3. Форманюка М.В. Заступника міського голови 4. Якубович Г.А. Заступника міського голови 5. Тимощука С.В. Заступника міського голови 6. Матусяка С.В. Заступника міського голови 7. Очеретного А.М. Заступника міського голови


В.о. старости смт Десна Обливач Г.М. отримає 45% премії.Розміру преміальних в документі не вказано.Вінничани можуть тільки порадіти за мера, який має можливість разом із заступниками голосувати за виділення премій самому собі.


На фото Сергій Моргунов в приміщенні міської ради отримує декоративну табличку-подяку за можливість проведення сімейного дитячого свята “Kids Аwards-2020” від Анни Станіславенко, представниці відомої в місті родини депутатів-бізнесменів Ткачуків-Станіславенко (за даними вінницьких ЗМІ, саме ця родина є активною стороною в розподілі комунальної землі біля Вишенського озера) .


Можливо, місцевим активістам варто познайомитися з Анною, щоб наступного разу, коли вона передаватиме Моргунову якісь декоративні грамоти, передала також меру прохання трохи займатися місцевими проблемами перед тим, як голосувати за виділення собі та своїм заступникам премії з коштів місцевого бюджету.

11323 перегляд