Пошук
  • Вінниця Корупційна

Директору-мільйонеру зі збиткового підприємства міська рада піднімає зарплату

У Вінницької міської ради є гарна традиція – збільшувати зарплати директорам збиткових підприємств, а потім покривати їхні борги з міського бюджету.

Підприємство «Вінницяміськтеплоенерго» за останні роки мало мільйонні збитки, а от статки його генерального директора зросли. Наприклад, лише з 2015 року до кінця третього кварталу 2019 року «Вінницяміськтеплоенерго» заборгувало 344,642 мільйона гривень.
З бюджету міста і Вінницької ОТГ для підтримки підприємства виділяли мільйонні суми . Восени 2019 року під час одного з останніх траншів підприємство отримало 32 мільйони гривень . З цієї суми п’ятьма мільйонами погасили заборгованість перед «Вінницяоблводоканалом», на який міська рада також не жалкує коштів – ні на консультації, ні на премії.

Поки підприємство має мільйонні збитки, фінансовий стан генерального директора підприємства Сергія Бульбаса змінився тільки на краще. У 2018 році його зарплатня була 454 038 гривень, а в декларації за 2019 сума на 57 відсотків більша — 712 900

У 2019 році Сергій Бульбас купив авто марки AUDI Q8 2019 року випуску вартістю 2 750 000 гривень. Також у декларації за 2019 рік: наручні годинники Bulgari, Ulysse Nardin та Breguet. У декларації за 2018 рік, де ці годинники також значаться, вказано, що вони були набуті до виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Хоча за 2019 таких приміток вже нема.

Перелік нерухомого майна генерального директора станом на 2019 рік не змінився. Сергій Бульбас володіє квартирою у Києві площею 61,2 квадратних метри та 50% квартири площею 65,4 квадратних метрів в Охтирці Сумської області. Його дружина Людмила володіє у Києві квартирою площею 63,7 квадратних метрів та 25% квартири на 97,8 квадратних метрів.

Кошти Бульбас зберігає в основному в євро і готівкою. Там він має 2 204 000 грн. Цікаво, що вінничанам керівник «Вінницяміськтеплоенерго» не подобався вже давно. Ще в жовтні минулого року вінничанин Олександр Мовчан зареєстрував петицію, в якій написав: «За постійне ігнорування проблем містян із гарячою водою і опаленням, за хамство і зверхнє відношення до людей в офісі ВМТЕ, за халатність в проведенні ремонтних робіт, за постійний обман користувачів, прошу звільнити керівництво компанії «Вінницяміськтеплоенерго» і призначити туди людину, якій буде не всеодно на проблеми людей. P.S. Я на цю посаду не претендую.»

Що робить міська рада у відповідь на таку петицію? Правильно – збільшує зарплату директору.


Можливо, востаннє! Згідно інформації на сайті підприємства, наразі т.в.о. генерального директора КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» стала «людина Яблонського» Максим Білик, про якого ми писали раніше.

7754 перегляд