Пошук
  • Вінниця Корупційна

«Вінницяоблводоканал» планує підняти тарифи на воду

Поки керівники області і міста збираються проводити аудити, виділяють по декілька мільйонів на перекриття боргів, поповнення статутного капіталу та вже рік не можуть визначитися на чиєму балансі має бути «Вінницяоблводоканал», там вирішили підняти тарифи і нажитися за рахунок простих вінничан.На сайті підприємства з’явилася публікація із цінами, за якими вони продаватимуть холодну воду в 2021 році. За централізоване водопостачання доведеться платити — 13,5 грн. за куб (без ПДВ); централізоване водовідведення — 7,38 грн.за куб (без ПДВ). Разом з податком ціна за куб холодної води буде дорожчою на 3 гривні 12 копійок.

На підприємстві кажуть, що причини зростання – зміна тарифів на енергоносії, зростання цін на хлор та інші реагенти, збільшення вартості паливо-мастильних матеріалів, зміна ціни на матеріали для виробництва та збільшення зарплат. Збільшити тарифи без громадських обговорень у Водоканалі не можуть, тому запрошують вінничан прийти 28 травня о 9.00 в адмінприміщення «Вінницяоблводоканалу» за адресою Київська, 173, другий поверх, актова зала.

Повторити запрошення«Вінницяоблводоканалу»вирішив і мер міста Сергій Моргунов, який обурився щодо підняття тарифів. Такі дії мера є абсолютно логічними, адже легше взяти на баланс підприємство з низькими тарифами, а потім самостійно їх підняти або знову зіграти благодійника і перекрити борги підприємства коштами вінничан з міського бюджету.


9605 перегляд