Пошук
  • Вінниця Корупційна

Не вистачає трьох мільйонів: «Вінницяоблводоканал» оголосив тендер на роботи, які вже мали закінчити

«Вінницяоблводоканал», обласна та міська ради живуть кожен своїм життям і вмикаються в діяльність один одного тільки тоді, коли мова йде про великі кошти або потрібно побути рятувальником і додати собі нових заслуг перед містянами.


Тому поки депутати сваряться між собою, міська та обласна влада не можуть поділити підприємство, воно оголошує тендери на роботи, які мали б давно закінчитися.

Черговий тендер на реконструкцію дюкерного переходу напірного каналізаційного колектора через Південний Буг із приміткою «коригування» Вінницяоблводоканал оголосив 12 травня.

За інформацією Prozorro, очікувана вартість закупівель - 3 579 911 гривень. Наразі на Prozorro вказано, що тендерні пропозиції уже розглянуті, однак сам тендер ще не значиться, як завершений.

Перехід діаметром 700 мм по вулиці Радіона Скалецького почали прокладати ще у 2017 році. Роботи мали завершити у 2018.

Кошторис цього проекту склав 19 мільйонів 315 тисяч гривень, із них 17 мільйонів 235 тисяч гривень – це фінансування за рахунок Екологічного фонду, ще два мільйони гривень – внесок «Вінницяоблводоканалу».  

Перший тендер оголосили 10 травня 2017 року, але торги не відбулися, оскільки на участь у них надійшла лише одна заявка, яку подало товариство з обмеженою відповідальністю «Спецстрой». При очікуваній вартості закупівель у 18 735 374 гривень його пропозиція склала 18 735 000. Під час другого, третього та четвертого тендеру очікувана вартість та розмір пропозиції «Спецстрою» не змінювалися, натомість кількість учасників збільшилася до двох: конкуренцію фірмі склало ТОВ ТОВ "ЕМ. АЙ. ІНЖИНІРИНГ УКРАЇНА". У ході перших «парних» закупівель, тендерний комітет дискваліфікував обох учасників.  Під час третього тендеру виграло підприємство ТОВ «Спецстрой», хоча його пропозиція так і не змінилася.

За даними Youctontrol, «Спецстрой» зареєстрували у 1996 році. Керівником підприємства наразі є ймовірно син колишнього заступника Володимира Гройсмана – Воронін Олег Сергійович. За інформацією Clarity Project, починаючи з червня 2016 року «Спецстрой» переміг у 15 закупівлях із 26, де брав участь. Найбільше угод 11, підприємство уклало саме із «Вінницяоблводоканалом». При загальній вартості договорів 65 967 414,02 гривні на долю цього замовника припало 36 665 096,25.

Чому тендер оголосили через два роки після того, як мали закінчитися роботи, куди дійсно підуть три мільйони гривень та найголовніше – коли кошти будуть виділятися на дійсно покращення якості води залишається невідомо. Головне, щоб зарплати керівництва росли за рахунок вінничан.

4130 перегляд