Пошук
  • Вінниця Корупційна

Земельний дерибан в розсрочку. Депутат Павло Задорожнюк віддає землю брату

Вінницька міська рада може дивувати: тепер дерибанити комунальну землю вінницької громади можна в розсрочку! Але за умови, що ви — родич депутата Вінницької міської ради Павла Задорожнюка.

Рішенням №2152 від 31.01.2020 року Вінницька міська рада дозволила приватному підприємству "Олімп-Форум", кінцевим бенефіціаров якого є Руслан Геннадійович Мельник придбати у власність комунальну земельну ділянку площею 0,1062 гектари за адресою проспект Коцюбинського, 2.


Ціна продажу комунальної ділянки в одному з найпопулярніших місць Вінниці — площі біля залічничного вокзалу — 992 970 гривень без ПДВ або 1 191 564 гривні з ПДВ. Тобто земельну ділянку, ринкова ціна якої щонаймешне 7 000 000 гривень, продають вп'ятеро дешевше!


Але у ПП "Олімп-форум", схоже навіть цих грошей в наявності не було (оскільки будувати ТРЦ — справа недешева, хоча і вигідна), тому за підписом особисто мера Вінниці Сергія Моргунова Вінницька міська рада дозволяє виплатити суму покупки комунальної земельної ділянки в розсрочку до кінця 2020 року. Хто ж стоїть за ПП "Олімп-форум", що мер Вінниці особисто підписує такий важливий для фінансового добробуту підприємства документ? Все виявилося дуже примітивно. Руслан Геннадійович Мельник — це брат депутата Вінницької міської ради Павла Задорожнюка. Родинні інтереси понад усе.

12547 перегляд

Проект "Вінниця Корупційна" створений виключно як засіб ознайомлення вінничан із уже опублікованими місцевими чи всеукраїнськими ЗМІ матеріалами, що стосуються корупції у Вінниці.

©2019 Вінниця Корупційна. Сайт создан на Wix.com