Пошук
  • Вінниця Корупційна

Земельний дерибан в розсрочку. Депутат Павло Задорожнюк віддає землю брату

Вінницька міська рада може дивувати: тепер дерибанити комунальну землю вінницької громади можна в розсрочку! Але за умови, що ви — родич депутата Вінницької міської ради Павла Задорожнюка.

Рішенням №2152 від 31.01.2020 року Вінницька міська рада дозволила приватному підприємству "Олімп-Форум", кінцевим бенефіціаров якого є Руслан Геннадійович Мельник придбати у власність комунальну земельну ділянку площею 0,1062 гектари за адресою проспект Коцюбинського, 2.


Ціна продажу комунальної ділянки в одному з найпопулярніших місць Вінниці — площі біля залічничного вокзалу — 992 970 гривень без ПДВ або 1 191 564 гривні з ПДВ. Тобто земельну ділянку, ринкова ціна якої щонаймешне 7 000 000 гривень, продають вп'ятеро дешевше!


Але у ПП "Олімп-форум", схоже навіть цих грошей в наявності не було (оскільки будувати ТРЦ — справа недешева, хоча і вигідна), тому за підписом особисто мера Вінниці Сергія Моргунова Вінницька міська рада дозволяє виплатити суму покупки комунальної земельної ділянки в розсрочку до кінця 2020 року. Хто ж стоїть за ПП "Олімп-форум", що мер Вінниці особисто підписує такий важливий для фінансового добробуту підприємства документ? Все виявилося дуже примітивно. Руслан Геннадійович Мельник — це брат депутата Вінницької міської ради Павла Задорожнюка. Родинні інтереси понад усе.

12556 перегляд