Пошук
  • Вінниця Корупційна

Нахабство підлеглих Гройсмана: хто перекрив стежку на Старому місті

Коли у розмовах звучить фраза "Вінниця давно приватизована" – це не жарти! Землі біля річок, озер та лісів – все це потрапляє потрапляє у руки потрібних людей, поки інші вінничани мають можливість гуляти в тісних дворах, на старих майданчиках чи у дворах, де на одному асфальті збивали коліна декілька поколінь вінничан. До цього ми вже звикли! Але те, що людям загороджуються стежку – вже виходить за межі адекватності.


Прохід від Староміського мосту до «Динамо» загородили у Вінниці кілька тижнів тому. Однак містяни не розуміють причини загородження стежки та скаржаться на те, що прохід закрили незаконно.


«Йдучи сьогодні на тренування зустрілася з беззаконням і жлобством: від колодязя, що біля Староміського мосту, понад річкою у напрямку Сабарова іде стежина до вул. Бузький узвіз. Тепер же власник будинку 20 по вул Бузький Узвіз цю стежку заблокував, спорудувши з одного боку біля свого будинку хвіртку, а з іншого – ворота. Згідно з кадастровою картою, ця земля йому не належить і перегороджувати доріжку він не має права. З цього питання я написала звернення на цілодобову варту і тепер буду стежити за розвитком подій. Але можливо хтось теж може і хоче пришвидшити процес. І хвіртка, і ворота зачинені», - написала у Фейсбуці вінничанка Любов Колосова. 

За даними видання deputaty.in.ua, наміри встановити огорожу на цьому місці з’явилися на початку серпня. Наразі пройти стежкою, якою користувалися сотні містян, вже неможливо.

Так стежка виглядала раніше

Згідно з мапою, яка оприлюднена на сайті Держгеокадастру, частина землі на Бузькому, 20 поділена на п'ять частин. Усі ці ділянки перебувають у власності екс-чиновниці, колишньої головної спеціалістки відділу охорони культурної спадщини Управління містобудування і архітектури Вінницької міської ради  Вікторії Войлісовської. Жінка працювала у міській раді у той період, коли мером Вінниці був Володимир Гройсман.Однак та частина землі, де проходить стежка, Войлісовській не належить. Саме тому загородження цієї ділянки можна вважати незаконним, а саму огорожу в такому разі потрібно було б демонтувати. 

Із проханням прибрати огорожу та відновити прохід до вінницького міського голови звернулися представники ГО «Автомайдан Вінниччина». У зверненні активісти посилаються на незаконність встановлення на цій стежці огорожі та просять міську раду відреагувати на порушення.

«Згідно з земельним кодексом України, місцеві ради розпоряджаються землями комунальної власності, які знаходяться в межах їй територій.

Саме тому просимо Вас звернути і увагу і припинити захоплення комунальної землі мешканцями будинку за адресою – Узвіз Бузький, 20. Нещодавно мешканці вищезгаданого будинку перегородили стежку і поставили там хвіртку, яка перешкоджає прохід мешканцям міста.

Просимо відреагувати на порушення закону та вжити відповідних заходів для відновлення пішохідного проходу, яким завжди користуються вінничани», - йдеться у зверненні від громадської організації.

Однак відповіді від міської ради активісти так і не отримали, і чи буде вона – наразі невідомо. В яких неочікуваних місцях ми з часом зможемо побачити огорожі і чи цікавлять Сергія Моргунова якісь стежки на Старому місті – побачимо з часом.

6361 перегляд