Пошук
  • Вінниця Корупційна

Вінницька міська рада закривається від публічності

Байдужість до петицій, формальні відписки на звернення громадян, закритий доступ до приміщення міської ради, громадські обговорення з вигідними людьми, землі та комунальні приміщення за зниженими цінами для своїх — це все називають у Вінницькій міській раді прозорість. Щоб прозорість та публічність були підтвердженими, а «провокатори» не змогли знайти на сайті необхідну інформацію, вже близько тижня на сайті ВМР не працює пошук.


Навіть за запитом «Сергій Моргунов» нічого не знаходить. Відповідно, швидко знайти кому і коли виділили певну ділянку, за скільки друзям віддають комунальні приміщення та потрібну інформацію про нових і старих депутатів міськради стало майже нереально. Чому майже тиждень (якщо і не більше) ніде не було інформації про те, що з сайтом проблеми? Місцевих журналістів цікавить тільки інформація про те, куди ходив і кого хвалив мер міста чи тільки та інформація, яка є на поверхні?


Ось така прозорість по-вінницькі. Але що ми хочемо від керівництва, яке приховує власне авто.36 перегляд

Проект "Вінниця Корупційна" створений виключно як засіб ознайомлення вінничан із уже опублікованими місцевими чи всеукраїнськими ЗМІ матеріалами, що стосуються корупції у Вінниці.

©2019 Вінниця Корупційна. Сайт создан на Wix.com