Пошук
  • Вінниця Корупційна

Приміщення ЖЕКу – довіреному Марцинковського

"Під шумок" боротьбі з пандемією коронавірусу Вінницька міська рада продовжує надавати дозволи на приватизацію комунального майна оточенню місцевих чиновників. Цього разу приміщення ЖЕК №1 дозволили приватизувати оточенню відомого вінницького юриста з бізнес-орбіти Володимира Гройсмана.

Приміщення колишнього ЖЕКу №7 площею майже 605 квадратних метрів отримає компанія уповноваженого колишнього кандидата в народні депутати Леоніда Марцинковського.

24 березня виконком Вінницької міської ради затвердив ряд об'єктів, які підлягають приватизації . Серед них 604,8 квадратних метри приміщення по вулиці 600-річчя, 80. Їх приватизує ТОВ «ТОДЕС». Компанія створена більше року тому, зі статутним капіталом майже мільйон, яка займається наданням в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна, належить людям Марцинковського.

Односельчанин колишнього кандидата в депутати та відомого в місті адвоката Леоніда Марцинковського – юрист Костянтин Куций володіє 70% ТОВ «Тодес», Андрію Супруну належить лише 30%. Костянтин Куций був уповноваженим політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» по ОВК №12. Також він був уповноваженою особою мажоритарника по цьому округу, якого підтримував Гройсман, – Леоніда Марцинковського.


Андрій Супрун також був у команді Марцинковського під час підготовки до виборів влітку 2019 року, про що свідчить спільне фото на сторінці у Facebook колишнього кандидата в депутати.

Костянтин Куций – перший справа, Андрій Супрун – третій справа


А от чи є родичкою Костянтина Куцого кандидатка в депутати до Вінницької міської ради від «Вінницької Європейської Стратегії» Гройсмана та уповноважена мера Сергія Моргунова Світлана Куца залишається невідомим.

Невідомим наразі залишається і те, на яких умовах ТОВ «Тодес» приватизуватиме приміщення і чи не допомагає друзям Леонід Марцинковський. В тім, максимальне нерозголошення таких деталей — стандартна практика при приватизації комунального майна вінницької громади.

10308 перегляд