Пошук
  • Вінниця Корупційна

Помічник депутата “Вінницької вропейської стратегії” зробив зливову каналізацію за 1 004 109 грн

Це відео має побачити кожен вінничанин, бо на цьому відео ви побачите наочний приклад, як працює вінницька корупція та скільки крадуть депутати Вінницької міської ради та їх оточення.

25 серпня 2020 року злива у Вінниці миттєво затоплює половину вулиць міста, перетворюючи дороги на бурхливі річки, а тротуари — на ідеальні місця для травм. Конкретно на цьому відео ми бачимо ділянку по вулиці Костянтина Василенко від 600-річчя до вулиці Лізи Чайкіної. Звучить, як жарт, але це ділянка з новою мережею зливової каналізації!
В 2017 році Департамент міського господарства Вінницької міської ради виставляє на тендер замовлення на ремонт мережі зливової каналізації на ділянці 600-річчя-Лізи Чайкіної з ціною 1 004 109 гривень. Учасник лише один — приватне підприємство “Велес+”, яке стає переможцем тендеру. Власник ПП “Велес+” — Коляденко Леонід Олександрович, помічник депутата Вінницької міської ради від партії “Вінницька європейська стратегія” Іващук Антоніни Янківни. Статутний капітал ПП “Велес+” — 100 гривень. Відоме підприємство тим, що постійно стає “підставним конкурентом” одного з найбільших фаворитів Вінницької міської ради — ТОВ “Шляхбуд” (ця приватна компанія виграла 394 тендери від вінницьких чиновників на більше, ніж на 2 300 000 000 гривень). ПП “Велес+” не може похвалитися такими результатами: підприємству зі 100 гривнями статутного капіталу Вінницька міська рада довірила замовлень “всього” на 39 170 000 гривень. Тепер зрозуміло, що таке корупція по-вінницькі? Згадуйте це кожного разу, коли ремонтуєте своє авто або купуєте собі нове взуття, бо хтось взяв бюджетні гроші і забув про те, що мав побудувати зливову каналізацію!

7645 перегляд